chalupa_logo AndInO

XXIX Zlot Powitanie Wiosny w Lanckoronie

W piękny, słoneczny poranek, w piątek 20 marca 2015 roku, o 9:30 na Moście Anielskim w Brodach rozpoczęła się wspólna, piesza wędrówka grup zlotowych na polanę piknikową poniżej ruin zamku na Lanckorońskiej Górze.
Młodzieży ze szkół z Wadowic, Jaroszowic, Barwałdu, Kalwarii Zebrzydowskiej i Brodów, pod opieką nauczycieli i kadry programowej Oddziału, w towarzystwie 5 Marzann, maszerowała początkowo dróżkami kalwaryjskimi przez kaplice: Pożegnanie Chrystusa, Ogrojec, Pojmanie oraz Kościół Grobu Matki Bożej i Kościół Wniebowstąpienia Matki Bożej. Powyżej kościoła WNB trasa wiodła bez szlaku i szlakiem niebieskim na Lanckorońską Górę.
Łącznie w zlocie uczestniczyło 220 dzieci i młodzieży szkolnej, 20 osób dorosłych (nauczyciele i opiekunowie) oraz 8 członków kadry Oddziału, łącznie 248 osób.
Drużyny zlotowe otrzymały pamiątkowe dyplomy i pucharki. Uczestnicy otrzymali tradycyjnie odznaki rajdowe i kiełbaski z rusztu. Dodatkowymi atrakcjami było częściowe zaćmienie słońca, która można było obserwować przez maskę spawalniczą oraz możliwość strzelenia do tarczy z pistoletu pneumatycznego.
Około godziny 13:30 dokonano całopalenia Marzann i zlot zakończono. Zima odeszła – przyszła wiosna.

LXXXVI Marsz na Orientację - Zima 2015

W piękne, słoneczne przedpołudnie odbył się 86 Dzienny Marsz na Orientację - Zima 2015 w ramach Jubileuszowej 20 edycji Andrychowskiei Imprezy na Orientację AndInO.

Start i meta imprezy usytuowana była w Zespole Szkół nr 1 im. prof.Tadeusza Kotarbińskiego w Andrychowie, trasy marszu na pograniczu Andrychowa i Wieprza. W imprezie uczestniczyło ponad 180 osób z województwa małopolskiego i śląskiego, w tym 47 drużyn szkolnych. Wyniki zawodów na stronie AndInO.

friday, 26 april 2024
Tego dnia nie ma potwierdzonych imprez
Mail: